לפרטים נוספים חייגו עכשיו 
03-5618069 

 


גביע ראש המועצה 2019 חולים על כדורגל: סיכום טורניר הכדורגל - ''גביע ראש המועצה'' 


3 שבועות מרתקים וסוחפים של טורניר גביע ראש המועצה הגיעו לסיומם בחודש אוגוסט. סך הכול השתתפו בטורניר 8 נבחרות (יישובי החבל + קבוצת עובדי המועצה) בטורניר שאורגן ביוזמת מחלקת הספורט ובשיתוף ''מדינת הכדורגל''.


ערב הגמר של "גביע ראש המועצה " לשנת 2019 נערך במגרש "שחבק" בחדיד, במעמד ראש המועצה, מר שמעון סוסן, מחזיק תיק הספורט, מר עובד שטח ועשרות צופים נלהבים שהגיעו לצפות בשתי הקבוצות שהעפילו למשחק הגמר.

נבחרת גמזו קטפה את המקום הראשון לאחר מאבק צמוד וניצחון בפנדלים מול נבחרת שילת שהגיע למקום השני. למקום השלישי בטורניר הגיעה נבחרת ברקת שגברה על נבחרת מושב בארות יצחק.

 

בתואר אלופת הפלייאוף תחתון (מקום 5 כללי) זכתה נבחרת חדיד. נבחרת גינתון זכתה בגביע ההגינות על היותה הקבוצה הספורטיבית ביותר באליפות. ניר איתן מנבחרת  שילת הוכתר כמלך שערי הטורניר.

 

קובי גנון, מנהל מחלקת הספורט, מועצה אזורית חבל מודיעין: "טורניר גביע ראש המועצה מהווה חגיגה אמיתית לכל חובבי הכדורגל, זהו הטורניר הראשון שנערך מזה שנים רבות בסדר גודל כזה, והוכחה כי התושבים צמאים לפעילות גופנית ברחבי החבל. שמחתי לראות את תחושת הלכידות והשייכות של התושבים ליישוב, לא רק המשתתפים, אלא גם של התושבים שבאו לעודד ולחזק. אין ספק כי טורניר גביע ראש המועצה יהווה מסורת לעוד שנים ארוכות".

לסרטון סיכום הטורניר לחצו כאן

 

נתראה בשנה הבאה !! 

2all בניית אתרים